تبلیغات
حکیم الهی

حکیم الهی
بزرگترین مرجع دانلود آثار آیت الله العظمی محمد صادقی تهرانی 

اسامی برخی از انبیاء که احتمال خیلی زیاد می دم معناش رو نمی دونید :

ابراهیم : معرب کلمه ی اَبرام به معنای پدر مردم ( اب : پدر و رام : گروه و جمعیت ) البته عده ی فکر می کنند ابراهیم معرب کلمه ی آبرام هستش ولی این اشتباه است زیرا آبرام به معنای خالق مردم است ( آب : خالق).

موسی : معرب کلمه ی مُوشِن به معنای میان آب و درخت است ( مو : آب ، شن : درخت ) چون آسیه او را در میان آب و درخت گرفت او را موشن نامید.

مسیح : کلمه ای عربی از « مسح » به معنای زدودن و از بین رفتن است چون عیسی بدون پدر به دنیا آمد در ولادت ایشان اراده ی الهی برای متولد شدن نوزاد با واسطه ی پدر زوده شد و از بین رفت.

مریم : زبر دست

سلیمان : معرب کلمه ی شلیمان به معنای پر از سلامتی
طبقه بندی: نکات جالب و خواندنی از قران، 
برچسب ها: سامی برخی از انبیاء که احتمال خیلی زیاد می دم معناش رو نمی دونید : ابراهیم : معرب کلمه ی اَبرام به معنای پدر مردم ( اب : پدر و رام : گروه و جمعیت ) البته عده ی فکر می کنند ابراهیم معرب کلمه ی آبرام هستش ولی این اشتباه است زیرا آبرام به معنای خالق مردم است ( آب : خالق). موسی : معرب کلمه ی مُوشِن به معنای میان آب و درخت است ( مو : آب، شن : درخت ) چون آسیه او را در میان آب و درخت گرفت او را موشن نامید. مسیح : کلمه ای عربی از « مسح » به معنای زدودن و از بین رفتن است چون عیسی بدون پدر به دنیا آمد در ولادت ایشان اراده ی الهی برای متولد شدن نوزاد با واسطه ی پدر زوده شد و از بین رفت. مریم : زبر دست سلیمان : معرب کلمه ی شلیمان به معنای پر از سلامتی،  
[ 1391/11/6 ] [ 11:34 ق.ظ ] [ قرانیون ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

قال رسول الله صل الله علیه و آله و سلّم : بدأ الإسلام غریبا و سیعود غریباً فطوبی للغرباء
پیامبر خدا فرمود : اسلام (نهضت خود را) غریبانه آغاز کرد و به زودی غریب می شود پس خوشا به حال غریبان (که در حول محور قرآن در میان مردمان تنها هستند)
در این زمان که قران توسط دشمنان و مسلمانان جاهل به مهجوریت خود ادامه می دهد وظیفه ی عمومی است که مطالب نا گفته آن را با یاری خدای حکیم با تلاش بی وقفه انتشار دهیم و یک انقلاب عظیم قرآنی ایجاد کنیم.
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتان درباره ی این وبلاگ چیست؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :