تبلیغات
حکیم الهی

حکیم الهی
بزرگترین مرجع دانلود آثار آیت الله العظمی محمد صادقی تهرانی 

g2477_sadeghi_28.jpg

دانلود تفسیر موضوعی آیت الله محمد صادقی تهرانی

حضرت حق سبحانه و تعالی را سپاس می گوییم که این افتخار و توفیق را نسیبمان کرد تا  500 جلسه صوتی از تفسیر موضوعی حضرت آیت الله العظمی محمد صادقی تهرانی را پیرامون بسیاری از مسائل فقهی ، اعتقادی ، کلامی ، فلسفی ، تفسیری ، عرفانی و ... که تمامی این ها با محوریت آیات نورانی قران عظیم است در اختیار شما مشتقان معارف الهی قرار دهیم .نتیجه استماع این سخنرانی ها گرفتن پاسخ بسیاری از سوال های است که یا بی پاسخ مانده و یا اینکه پاسخ غلط داده شده است . از انجا که برخی از نظرات آیت الله صادقی بر مرور زمان با تفکر بیشتر در قران تغییر کرده است ما آن دسته از مطالبی که در این سخنرانی ها تغییر کرده است حول محتوا و خلاصه ی هر جلسه سخنرانی  برایتان متذکر می شویم. به امید اینکه با این اثر عظیم گامی پر برکت برای نشر معارف عمیق و بی نظیر قرانی برداریم.

این فایل ها متاسفانه بر روی سایت اینترنتی فورشید آپلود شده اند که دانلود از این سایت برای اکثر عزیزان داخل کشور به خاطر سرعت اینترنت مشکل و اذیت کننده است ان شاء الله به زودی بر روی یک سایت بهتر آپلود می شود و به مرور زمان تمامی 500 جلسه در اختیارتان قرار می گیرد 

منتظر بمانید... 


.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

قال رسول الله صل الله علیه و آله و سلّم : بدأ الإسلام غریبا و سیعود غریباً فطوبی للغرباء
پیامبر خدا فرمود : اسلام (نهضت خود را) غریبانه آغاز کرد و به زودی غریب می شود پس خوشا به حال غریبان (که در حول محور قرآن در میان مردمان تنها هستند)
در این زمان که قران توسط دشمنان و مسلمانان جاهل به مهجوریت خود ادامه می دهد وظیفه ی عمومی است که مطالب نا گفته آن را با یاری خدای حکیم با تلاش بی وقفه انتشار دهیم و یک انقلاب عظیم قرآنی ایجاد کنیم.
نویسندگان
نظر سنجی
نظرتان درباره ی این وبلاگ چیست؟
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :